„Věříme, že spojení úspěšných osobností s mladými lidmi, kteří si chtějí splnit své sny, vytvoří přátelskou a tvůrčí atmosféru. Příležitostí, kdy můžete poznat zajímavé lidi, osobnosti business světa, budoucí obchodní partnery, zaměstnance či zaměstnavatele, není nikdy dost. Na konferenci bude samozřejmě dostatek prostoru na debaty o nových nápadech a zkušenostech,“ říká Tomáš Pastrňák, iniciátor konference, předseda České asociace interim managementu a ředitel společnosti R.F.T., která konferenci pořádá spolu se studentským spolkem Business Academy.
Big Think/g  je konference, která má do Ostravy přinést inspiraci a nový drive. Koná se pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje a je zacílená na aktivní, cílevědomé studenty a na zkušené podnikatele a odborníky, kteří chtějí pomoci rozvoji podnikání i regionů obecně.
Můžete se těšit na špičky businessu nebo mladé podnikatele, kteří dosáhli nemalých úspěchů. O své cestě bude mluvit například jeden z nejúspěšnějších mladých českých podnikatelů Jakub Havrlant, který stojí v čele investiční skupiny Rockaway (Invia, Heureka nebo Mall Group). Pod hlavičkou Rockaway Ventures podporuje technologické startupy s globálními ambicemi.
Více informací o konferenci a nabitém programu najdete na: www.konferencebigthink.cz.