„Celý pobyt nebyl jen o zábavě. Poznali jsme některé vyučující, studenti starších ročníků nám předávali zkušenosti o škole a o různých předmětech. Drtivá většina z nás taky konečně pochopila, jak funguje školní portál. A byl čas i na zamyšlení nad vlastním životem u vážnější psychologické hry,“ říká jeden z účastníků loňského Adaptačního kurzu Lékařské fakulty Ostravské univerzity.
A v tomto duchu se chystá i další ročník, tentokráte pro studenty oborů Všeobecné lékařství, Všeobecná sestra, Porodní asistentka a Nutriční terapeut. Intenzivní zážitky, užitečné informace, nová přátelství, setkání s vašimi budoucími vyučujícími, první kredity… to jsou lákadla a důvody, proč se na adaptační kurz vydat.
Prostředí Jeseníků, Jánských koupelí, je výborné místo pro všechny připravované aktivity a skýtá prostor jak pro pohodlný odpočinek, tak i nevšední soutěže a zážitky. Příznivá cena 1 500 Kč zahrnuje jak ubytování a dostatek jídla pro všechny po celý den, tak i překvapení nejen v podobě odměn za prožitá dobrodružství. Termín 7. – 10. 9. 2017 je zvolen tak, aby byl zajištěn plynulý přechod rovnou na samotnou akademickou půdu do školních lavic a celého zimního semestru.
Takže teď se jen přihlásit – http://akce.osu.cz/adaptacnikurzlf/4_prihlaska.html, užít si prázdniny a těšit se na začátek září, kdy celá další etapa Vašeho života vypukne.