1. září je významný den v kalendáři každého učitele. A taky každého absolventa Katedry studií lidského pohybu (dříve Katedry tělesné výchovy) Pedagogické fakutly Ostravské univerizty. V tento den se totiž uskuteční 1. sraz absolventů katedry v historii.
Všichni, kteří katedru absolvovali, budou mít příležitost se po letech setkat v jejích prostorách, popovídat si se spolužáky i pedagogy a poznat taky nové lidi na katedře i její nové cíle.
„Absolventský sraz pojímáme jako neformální setkání s lidmi a prostředím katedry. Během setkání pro bude připraveno občerstvení, možnost zúčastnit se sportovního programu, ve večerních hodinách pak hudba v prostorech Beach baru. Součástí srazu bude také výstava fotografií každého absolventského ročníku od počátků katedry v roce 1960 až po rok 2017 a vize katedry do budoucnosti,” říká Michal Sebera, jeden z organizátorů srazu a vyzývá absolventy: „Pomozte nám a posílejte fotografie z dob vašich studií i s krátkým popiskem: oceníme rok, obor, místo, název akce, kdo je na fotografii i jakoukoli další vzpomínku k fotce.”
Registrovat se můžete na emailu absolvent.ktv.kslp@osu.cz do 30. 6. 2017! Zasílat fotografie můžete rovněž na uvedený email, pokud nemáte příležitost fotky naskenovat, je možné je zaslat na adresu Martina Pavlorková, Katedra studií lidského pohybu Ostravské univerzity, Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava.
Program srazu absolventů KTV/KSLP
14:00 registrace účastníků, welcome drink
15:30 oficiální zahájení srazu
16:30 prohlídka katedry, výstavy fotografií a představení vize nového zázemí a sportovišť katedry