10. ročník Spring party se nezastavitelně blíží

Autor: Adam Motyka , 21. 5. 2018

Rádi bychom vás v rámci Katedry studií lidského pohybu pozvali na 10. ročník tradičního beach volejbalového turnaje, který proběhne 31.5.2018.


Srdečně zveme všechny, kteří si chtějí zahrát beach volejbal na tradiční akci Katedry studií lidského pohybu: Spring Party, která se bude konat 31. května 2018 ve sportovním areálu na ulici Varenské (TJ Mittal Ostrava).

Není důležité vyhrát, ale užít si zábavu s přáteli, nebo přijít fandit kamarádům a postarat se tak o nezapomenutelnout atmosféru akce. Turnaj je pro všechny, kteří volejbal umí i neumí hrát. Jde přece o to, ať si zasportujeme a užijeme si sluníčko a zábavu. Turnaj je pro 32 týmů po 4 hráčích. Neváhejte a zaregistrujte svůj tým včas: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSaA_LujQTtB-pCdxLlNFyO-YC-JKYlx6Z1c2SK_RJBgc5qQ/viewform?usp=sf_link.

Začátek registrace v den turnaje je od 14 hodin. Oficiální začátek celého turnaje je od 15 hodin. Složení týmu je 2 muži a 2 ženy. Startovné pro tým je 400kč. Můžete se těšit na profesionálního fotografa Adama Popelku, který vám udělá krásnou památku a samozřejmě také na skvělou letní zábavu, spoustu cen pro vítěze od firmy KILPI, Ostravské univerzity a Točí Pralinky, malé občerstvení pro týmy zdarma, děvčata z redbullu, a hlavně after party v beach baru, kde můžeme oslavit 10. ročník této tradiční letní akce a také vítězství týmů. Samozřejmě celý den bude provázet DJ Shirak, který se bude starat o hudbu.

Akci pořádá Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity ve spolupráci s KILPI, Fitparkem a Točí pralinky. Aktuální informace najdete na faceookové události akce: https://www.facebook.com/events/232983780783831/.