Společenský večer pro všechny zaměstnance OU už se blíží a s ním také volejbalový turnaj, který se bude konat tentýž den (27. září 2016) od 11 hodin ve sportovním areálu na ulici Varenská. A protože více než na špičkové úrovni hry bude záležet na atmosféře, rozhodli jsme se zveřejnit video, které včera přistálo v redakci OU@LIVE od anonymního týmu (níže v tomto příspěvku). Šestice 6NULes už ladí formu a my doufáme, že vás tímto nezastraší, ale naopak motivuje!
„Netušili jsme, že z volejbalového turnaje bude show, ale budiž. Na základě tohoto videa vyhlašujeme také speciální cenu Fenomén turnaje, kterou oceníme nejoriginálnější atmosféru v týmu – ať už půjde o maskota, dresy nebo válečné pokřiky,“ uvádí Adam Soustružník, vedoucí oddělení PR a marketingu.
Na místě se o vás bude starat tým studentů Katedry studií lidského pohybu, kteří budou turnaj organizovat a budou také v rolích rozhodčích. „Chtěl bych touto cestou pozvat všechny zaměstnance OU, kteří mají chuť prožít příjemný den naplněný krásným sportem, kterým volejbal bezpochyby je. Naší snahou je poskytnout zúčastněným družstvům co největší prostor pro zážitky ze hry smíšených družstev,“ zve David Zahradník z Katedry studií lidského pohybu Ostravské univerzity.
Vypadá to na veselý teambuilding, tak neváhejte a přihlaste se s vašimi kolegy do volejbalového turnaje do 21. 9. 2016 na sekretariátech fakult, ústavů a celouniverzitních pracovišť. A to co nejdříve, počet družstev je omezen! Stačí zaslat název týmu, jména a pracoviště jednotlivých sportovců, případně také motto nebo pokřik. Soutěžit budou šestičlenné smíšené týmy (vždy s minimálně dvěma ženami na hřišti v každém zápase) a účast v turnaji i vstup pro fanoušky je samozřejmě zdarma. Turnaj skončí nejpozději v 16 hodin, aby všichni sportovci měli dostatek času připravit se na slavnostní večeři (Trojhalí bude otevřeno již od 18 hodin).
Zde je tedy video neznámého fantoma volejbalového turnaje pro všechny zaměstnance. Zdá se, že se máme na co těšit! Více informací o Společenském večeru i volejbalovém turnaji najdete v tomto článku na OU@LIVE nebo v pozvánce, kterou všichni zaměstnanci obdrželi vnitřní poštou.