V bratislavské Galérii Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, Bratislava, bude od 21. 5. do 30. 6. 2016 pod názvem          “S medium” představena kolekce serigrafií, jež vznikla v rámci projektu ISSO – Mezinárodní serigrafické sympózium Ostrava. Kolekce více jak 60 grafických listů je reprezentativní přehlídkou současné středoevropské serigrafie a po výstavě v polské galerii Kobrov uplynulém roce je tak další příležitostí, tentokráte na Slovensku, seznámit se s výsledky unikátního víceletého projektu ISSO Serigrafického centra katedry grafiky a kresby Fakulty umění Ostravské univerzity.
Kurátory výstavy jsou Zbyněk Janáček, Róbert Jančovič, Róbert Makar, Marek Sibinský.
S medium 2016 pozvanka Bratislava
Vystavující autoři:
Eduard Ovčáček CZ, Paweł Kwiatkowski PL, Andrej Kalina PL,
Waldemar Węgrzyn PL, Mirosław Pawłowski PL, Agata Stępień PL, Sławomir Ćwiek PL, Dorota Nowak PL, Jakub Novák CZ, Łukasz Kliś PL, Sebastian Kubica PL, Igor Benca SK, Pavel Albert CZ, Eduard Halberštát CZ, Robert Makar SK, Katarzyna Łukaszyk PL, Robert Jančovič Jr. SK, Robert Jančovič SK, Adam Romaniuk PL, Dariusz
Gajewski PL, Tomasz Jędrzejko PL, Jacek Szewczyk PL, Iva Krupicová CZ, Tomek Tobolewski PL, Zbyněk Janáček CZ, Marek Sibinský CZ, Teodor Durski PL, Ewa Mielczarek PL, Jan Pamula PL, Janusz Akerman PL, Blażej Ostoja Lninski PL, Agata Gertchen PL, Marta Kubiak PL, Andrea Uváčiková SK, Bedřich Kocman CZ
S-Medium-2

Projekt Mezinárodní serigrafické sympozium Ostrava 2016 (ISSO 2016) je
realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.