VSTUP ZDARMA

Stejně jako loni se i letos na jeden den Ostravská univerzita postará o dění v centru města. 22. června 2016 se zde bude konat druhý ročník happeningu Jsme Ostravská!. Čeká vás třeba kapela DVA, která už se svým vlastním nejen hudebním jazykem vystoupila na mnoha evropských pódiích (časový harmonogram níže).
Loni jsme křtili IQač, oficiální pivo studentů Ostravské univezity, letos přineseme další ostravský fenomén. Velkolepou bitvu středních škol O pohár Ostravské univerzity, ve které budou studenti soutěžit o ceny v celkové hodnotě téměř 100 000 korun (od společností Decathlon, SCIO a Laynotour).
Přijďte je podpořit, užít si koncerty a dát si po delší době náš lahodně hořký IQač. Nudit se v mezičasech nebudete – v rámci doprovodného programu na vás čekají kvízy i workshopy v podání našich studentských organizací, fakult i partnerů.
Na místě si ve stánku Jsme Ostravská! budete moci zakoupit novou sérii triček, mikin a oblíbených festivalových kelímků NICKNACK v novém designu. Stavte se, budeme se na vás těšit!
Časový harmonogram:
11:30                  The Black Tubes