Co znamená losování míst k sezení a k čemu to vůbec je?
Není třeba se ničeho bát. Na univerzitě pracují zajímaví lidé a stojí za to se s nimi osobně seznámit a popovídat si. Třeba jste s mnohými kolegy doposud komunikovali pouze mailem a osobně je ještě nikdy neviděli. Mnohé neznáte ani jménem, přesto pro vás zajišťují důležitou podpůrnou agendu (o které třeba ani nevíte, ale to jen proto, že vše běží, jak má). Nebo dělají zajímavý výzkum, na kterém byste mohli spolupracovat a nebo jsou výborní, inspirativní učitelé. Věříme, že losování míst k sezení na malou část večera nikoho neodradí od účasti na této jedinečné akci.
Budeme muset sedět na určeném místě po celou dobu?
Samozřejmě ne. Rozlosovaná místa k sezení jsou určena pouze pro společnou večeři (cca od sedmi do osmi). Už u zákusku budete moci využít posezení u kavárenských stolečků, jít se podívat na výstavu historických i současných fotografií ze života univerzity, zatančit si na tanečním parketu nebo si nechat načepovat výborné studentské pivo IQač. Celý prostor pro vás bude k dispozici do pozdních nočních hodin, takže o příležitost popovídat si se známými kolegy určitě nepřijdete.
Volejbalový turnaj se bude odehrávat venku na písku nebo v hale?
Nebudeme pokoušet štěstí, beach volejbalové turnaje si necháme zase na jaro, na podzim se spolehneme na zastřešenou halu na Varenské.
Bude možnost se po turnaji před večeří osprchovat?
V zájmu všech: rozhodně ano. Turnaj skončí okolo 16 hodin a Trojhalí se otevírá od 18 hodin s tím, že slavnostní zahájení je naplánováno na 18.45. „Vychladnout“ a dát si sprchu můžete buď přímo na Varenské, nicméně za více než dvě hodiny času se nejspíše většina z vás stihne i otočit doma.
Do kolika hodin bude společenský večer trvat?
Předpokládáme ukončení okolo půlnoci, ale je to jen na vás a vašem elánu. Stejně jako způsob, jakým večer strávíte – na parketu s kapelou FiHa, v poklidné zóně u sklenky vína nebo IQače nebo sofistikovanou diskuzí nad výstavou fotografií.
Je možné uhradit poplatek 25 Kč i fyzicky?
Ano, kromě platby online (viz příspěvek Společenský večer pro zaměstnance OU na OU@LIVE) je možné také uhradit tento symbolický poplatek na sekretariátu rektora u Karin Sýkorovésekretariátu kvestora u Kariny Dráberové nebo sekretariátech děkanů jednotlivých fakult.
Pokud máte jakýkoli další dotaz, neváhejte se obrátit na oddělení PR a marketingu (pr@osu.cz), rádi vaše dotazy zodpovíme.
Těšíme se na viděnou s Vámi,
PR tým OU