Online magazín OU@LIVE se jednou za čas dočká i své tištěné podoby. A právě teď, v době, kdy vrcholí oslavy 25. výročí Ostravské univerzity, byl ten správný čas na vypuštění dalšího čísla do světa.
Poprvé se tištěný OU@LIVE objevil 14. 7. 2016 na scéně Ostravské univerzity na festivalu Colours of Ostrava, nyní již vyráží na všechny ostatní univerzity a ostravské střední školy, do rukou zástupců města, kraje, dalších veřejných institucí, do divadel a dalších kulturních zařízení, a podobně.
Tištěnou verzi OU@LIVE si již nyní můžete pročíst na webu Ostravské univerzity v sekci periodika (zde).
Přejeme příjemné čtení a těšíme se na vás na podzim: ať už na Noci vědců, srazu absolventů, večírku pro všechny zaměstnance OU, veletrhu Gaudeamus nebo na Akademickém dni OU! Pro více informací sledujte www.alive.osu.cz i výroční web www.25.osu.cz.