Katedra speciální pedagogiky a děkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity doc. Mgr. Tomáš Jarmara, Ph.D. Vás srdečně zvou na 2. ročník benefičního vánočního koncertu, jehož celý výtěžek bude letos věnován nestátní neziskové organizaci ABC o.p.s.! Akce se bude konat 18. prosince 2015 od 17:00 hodin v KLUBU ALFA v Moravské Ostravě.

Speciální kouzlo Vánoc

Můžete se těšit opět na bohatý program a skvělou zábavu. Hlavní část začíná od 17 hodin, avšak prostory pro Vás budou přístupny již od 16 hodin, abyste mohli před začátkem akce navštívit doprovodný prodej, prohlédnout si výtvarné práce dětí s poruchami autistického spektra (PAS) a také prezentace zařízení, který pečují o klienty s PAS. Na akci si také budete moci zakoupit kalendář studentek speciální pedagogiky, který byl vytvořen speciálně pro tento benefiční koncert.

Večerem Vás provede Petr Kubala a Markéta Tirdilová. Mezi účinkujími se objeví hudební skupina MAROD, taneční soubor CDC HAZARD, děti s PAS a jejich sourozenci z občanského sdružení ADAM – Autistické děti a my, soubor Tiché zpívání při ZŠ a MŠ pro sluchově postižené z Ostravy-Poruby a studentky speciální pedagogiky v divadelním vystoupení.

Pro více podrobností o programu a samotné akci sledujte opět náš web, Facebookovou stránkuudálost.

VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ!

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Tým Speciálního kouzla Vánoc